Ako získať dôveryhodné informácie o práce spoločníčky

Luxusná spoločníčka je práca o ktorej koluje veľa informácií ale vedieť sa v nich zorientovať nie je najľahšie. Už len z dôvodu množstva protichodných informácií ktoré sa dajú nájsť rôzne na internete či už na diskusných fórach alebo iných web stránkach. Môžete veriť jednému alebo druhému, ale ideálne je opýtať sa priamo kompetentných.

Ako získať dôveryhodné informácie o práce spoločníčky
Ako získať dôveryhodné informácie o práce spoločníčky (Foto: atb-selection.com)

Základné informácie o práci spoločníčky je možné nájsť na špecializovanom webe www.spolocnicka.info Jedná sa o agentúru pre spoločníčky ktorá pôsobí na slovenskom trhu viac ako deväť rokov. Už samotný tento fakt zaručuje dostatok skúseností a know-how z tohto prostredia. Toto je ale samozrejme iba základ a úvod do problematiky. Pre tie ktoré možnosť práce spoločníčky berú ako reálnu možnosť je najlepšie osobné stretnutie s vedením tejto agentúry pre spoločníčky. Na takomto stretnutí sa dozviete všetko čo Vás zaujíma priamo od zdroja. Nebudete viac tápať v otázkach ohľadom tejto práce.

Dozviete sa napríklad to že VIP spoločníčka sa stretáva so slovenskou klientelou. Naopak ako luxusná spoločníčka budete viac stretávať pánov zo zahraničia. Tým pádom je tu kladený dôraz aj na ovládanie cudzích jazykov. Nie je potrebná žiadna vysoká úroveň. Dôležité je aby ste vedeli v danom jazyku konverzovať. Pre jazykovo zdatnejšie, prípadne pre záujemkyne ktoré nie sú zo Slovenska je pripravený aj medzinárodný web www.atb-selection.com Na Slovensku je prirodzene najväčší trh v Bratislave ale s touto prácou sa dostanete aj do jednotlivých regiónov. Všetko ale záleží na Vašom výbere čomu sa chcete venovať.

Text:PR