Oblečenie, ktorým zaručene upútate pozornosť mužov

Každá z vás sa už pomaly, ale isto pripravuje na nákup jesennej kolekcie oblečenia. Ak ste cez letné mesiace výrazne pretriedili svoj šatník, pravdepodobne si ho doplníte o nové letné kúsky. S nákupom sa ale určite poponáhľajte. Letné oblečenie sa pomaly vypredáva a ak si chcete kúpiť veľkosťou vyhovujúce oblečenie, musíte ísť na nákup čo najskôr. Viete však ktorým oblečením upútate pozornosť mužov? Rozhodne týmto.

Oblečenie, ktorým zaručene upútate pozornosť mužov
Oblečenie, ktorým zaručene upútate pozornosť mužov (Foto: sexy-pradlo.sk)

Krátkou áčkovou sukňou

Áčkovou sukňou zvýraznite svoje nohy. Nebojte sa ich ukázať aj teraz na jeseň. Stačí, keď si dáte čierne podväzkové pásy a váš outfit bude tip top. Vrchný diel by mal byť skôr obtiahnutý, aby ste zvýraznili svoje krivky. Takým bielym tielkom s tenkými ramienkami nič nepokazíte. V prípade chladnejšieho počasia si na seba prehoďte štýlové dámske sako, poprípade kardigán.

Kvetovanými šatami

Šaty sú symbolom ženskosti. Zvýrazňujú ženské krivky a podčiarkujú prirodzenú krásu ženy. Je smutné, že veľa žien prestáva nosiť šaty, pričom práve ony zvýrazňujú krásu ženy. Okrem erotického body, ktoré môžete nosiť len v súkromí v prítomnosti svojho muža, si kúpte ešte pred ukončením letnej sezóny krásne kvetované šaty, najlepšie po kolená. Keď si na hlavu dáte slamený klobúk a obujete výrazné sandále, pohľady mužov budú smerovať len na vás.

Legínami a dlhšou blúzkou

Pohodlný a ešte aj veľmi pekný outfit. Legíny obľubujú nielen štíhle, ale aj plnoštíhle dámy. Ak máte nesúmernú postavu a chcete zvýrazniť svoje prednosti, odporúčame vám zvoliť si skôr dlhšiu blúzku (ideálne pásikavú s nažehľovačkami), čierne legíny a topánky na hrubšej platforme.

Text: PR