Pánsky jesenný šatník. Máte všetko, čo potrebujete?

Chladné jesenné obdobie je tu a spolu s ním aj možnosť a nutnosť vytiahnuť o čosi hrubšie oblečenie, bundy, kabáty a niekedy aj čiapky. V mnohých prípadoch však stačí len pridať o jednu vrstvu oblečenia navyše a chladné počasie nebude mať šancu. Milí páni, viete, čo by vám určite nemalo chýbať v jesennom šatníku?

Pánsky jesenný šatník. Máte všetko, čo potrebujete?
Pánsky jesenný šatník. Máte všetko, čo potrebujete? (Foto: bigstockphoto.com)

Asi najpodstatnejšou časťou oblečenia na chladné a sychravé jesenné počasie je niečo teplé navrch. Vybrať si môžete od športových mikín a tenších búnd až po elegantnejšie a štýlové pánske koženkové bundy, saká či kabáty.

Mikina sa vždy zíde

Ak patríte k športovým typom a takýto štýl vládne aj vášmu šatníku, siahnite po hrubšej mikine. Tých je na výber neúrekom, či už chcete takú s kapucňou alebo so zapínaním na zips. Zaujímavé sú aj mikiny s lakťovými nášivkami či klasické baseballové mikiny. Ak sú mikiny vašou voľbou vrchného odevu, nezabudnite k nim doladiť aj vhodnú obuv.

Jesenná elegancia

Jesenné dni môžete zvládať aj elegantne, napríklad s kabátom, štýlovou koženou bundou či dizajnovým sakom. Keďže štýlová elegancia nikdy nevyjde z módy, staviť na tento spôsob obliekania sa vždy vyplatí. Pánske koženkové bundy sú v jesennom období skvelými spoločníčkami. Skvelo vyzerajú s džínsami, pričom správnou obuvou sú elegantné topánky nad členky. Elegantné a slušne pôsobiace kabáty sú každoročne módnym hitom a dokonale vyzerajú s vhodne vybraným šálom a ladiacou obuvou. Ochrana pred neželanými chorobami zaručená.

Doplnky robia outfit

Jesenný outfit nezabudnite doladiť vhodnými doplnkami. Spolu s jesennými dňami sa vo veľkom prejavuje aj chladný vietor, takže je načase poobzerať sa po tej správnej pokrývke hlavy. Usilujte sa zladiť ju k vrchnej časti oblečenia. Predsa len štýlový klobúk by sa so športovou mikinou veľmi nezniesol.

Text: PR