Krásna pokožka a vlasy: Tieto kroky je nutné dodržiavať, aby žiarili zdravím!

Všetky ženy túžia po ukážkovej hrive ako z magazínu, sviežej pleti bez vrások a atraktívnom vzhľade. Ako docieliť, aby boli vaše vlasy hebké, plné objemu a pleť jemná ako hodváb?

Keď sa bavíme o pokožke, tajomstvom úspechu je každodenná ranná i večerná rutina v starostlivosti o pleť. Základom je kvalitné odlíčenie a hydratácia pokožky. Vhodné je, keď jednotlivé kroky na seba nadväzujú, vzájomne sa podporujú a zvyšujú tak svoje účinky. A ako to vyzerá v praxi?

Vyživte pleť, odmení sa vám sviežosťou

Po vyčistení pleti je dobré aplikovať výživné výrobky s bohatým obsahom Aloe Vera. Možno ste to nevedeli, no je dôležité dopriať svojej pleti aspoň raz týždenne masáž tváre. Tá účinne uvoľňuje mimické svaly v tvári, ktoré spôsobujú linky a vrásky, jemný tlak navyše stimuluje krvný obeh a zvyšuje produkciu kolagénu. Ani pri starostlivosti o kožu na tele nezaostávajte. Dožičte jej dvakrát do týždňa čistiaci peeling a následne ju „nadopujte“ výživou. Pri každodennom sprchovaní zvoľte Umývací telový gél Herbal Aloe, ktorý pokožku dôsledne zbaví nečistôt a dopraje jej potrebné zložky bez toho, aby ju zbavil mazu.

Krásna pokožka a vlasy: Tieto kroky je nutné dodržiavať, aby žiarili zdravím!
Krásna pokožka a vlasy: Tieto kroky je nutné dodržiavať, aby žiarili zdravím! (zdroj: komerčný článok)

Krása vlasov začína ich umývaním

Ženy milujú svoje vlasy! Vďaka nim sú krásne a sebavedomé, je to ten najcennejší dámsky doplnok. Napriek tomu dámy vlasy zaťažujú, namáhajú ich chemicky i mechanicky, svoje s hrivou urobia aj vplyvy vonkajšieho prostredia. Ženské vlasy preto potrebujú zvláštnu pozornosť a špeciálny rad výrobkov, ktorý posilňuje vlasové vlákna. Vďaka cielenej starostlivosti sa im dostáva aj potrebná ochrana, ktorá zabezpečuje lesk a pružnosť. Vlasy sú po umytí regenerované, hebké a hladké od korienkov až ku končekom. Máte dlhé alebo krátke vlasy, sú farbené alebo sa chválite svojím prirodzeným odtieňom? Ak chcete, aby vlasy boli zdravé, plné lesku a objemu zároveň, musíte sa im venovať. A začnite hneď pri umývaní!

Vhodný šampón je základom starostlivosti

Možno by ste to nepovedali, no krásu vlasov najviac ovplyvňuje to najjednoduchšie – umývanie vlasov. Je to taký bežný krok, že ho väčšina žien stále podceňuje. Ak si nanášate priveľa šampónu alebo ho zle zmyjete, výsledok potom nestojí za veľa, nezachráni ho ani trendy strih či lak s oslňujúcim leskom. Umývanie vlasov je niečo podobné ako čistenie a odličovanie v starostlivosti o pleť. Inak povedané, bez správneho umývania vlasov je ich ďalšie rozmaznávanie a skrášľovanie neúčinné a často zbytočné. Dobre neurobíte, ani keď zvolíte šampón vhodný pre iný typ vlasov. Olejový šampón jemné vlasy zaťaží, typ pre objem zas nepomôže poškodeným vlasom. Skúste osvedčený Posilňujúci šampón Herbal Aloe, ktorý vlasy spevňuje, vyživuje, chráni pred lámavosťou a zároveň udržiava farbu stále sviežu! Niet nad starostlivosť, ktorá je účinná a efektívna, súhlasíte?

Krásna pokožka a vlasy: Tieto kroky je nutné dodržiavať, aby žiarili zdravím!
Krásna pokožka a vlasy: Tieto kroky je nutné dodržiavať, aby žiarili zdravím! (zdroj: komerčný článok)

Komerčný článok