Základy šatníka – 4 basic kúsky, ktoré by nemali chýbať žiadnej žene!

Nemusíte mať plné skrine, aby ste mali množstvo kombinácií a nápadov na outfity. Keď si vytvoríte poriadny a správny základ šatníka, nebudete mať problém potom dokupovať veci, ktorých vám nakoniec ani veľa nebude treba. Ktoré sú tie základné kúsky, do ktorých by ste mali investovať a dať si na nich záležať?

Základy šatníka – 4 basic kúsky, ktoré by nemali chýbať žiadnej žene!
Základy šatníka – 4 basic kúsky, ktoré by nemali chýbať žiadnej žene! (Foto: pixabay.com)

Basic tričká s krátkym aj dlhým rukávom

Biele, čierne a krémové tričká jednoduchých strihov patria medzi základ základov šatníka. Dajú sa kombinovať so všetkým a nosiť sa dajú v každom ročnom období. Či už v lete s kraťasami alebo v zime s nohavicami a kabátom. Osobne mi najviac sedia tie na Vivantis. Vďaka zľavový kódom na https://www.kuponyzdarma.sk/vivantis-sk/ sa dá pri každom nákupe ušetriť, rada mám aj ich pravidelné výpredaje.

Biela košeľa

Elegantnejší variant k bielemu tričku. Ak pracujete na vyššej pracovnej pozícií alebo len milujete obliekať sa elegantne, biela košeľa sa vo vašom šatníku nestratí. Skombinujete ju s nohavicami, sukňou aj elegantnejšími šortkami. V súčasnej móde sa nosia aj predĺžené košele ako dámske oblečenie. Ženy ich s obľubou nosia ako šaty.

Kvalitné džínsy

Do dobrých džínsov, ktoré sa neroztiahnu po prvom praní sa oplatí investovať. Dôležité je, aby mali dobrý strih, materiál a farbu. Hlavné je, aby vám dobre sedeli. Potom sa dajú kombinovať aj s vyššie spomenutými kúskami a dajú sa zladiť či už do elegantejšieho štýlu alebo športovo.

Dobré džínsy dnes zoženiete všade. Ak ich však chcete za exkluzívne nízku cenu, skúste to z druhej ruky. Second Hand dnes ponúka už aj veľmi dobré a celkom nové kúsky za super ceny.

Čierne šaty

Alebo aj „malé čierne“ budú vašou záchranou vtedy, keď nebudete vedieť čo na seba na akciu alebo spoločenskú udalosť. Nikdy sa neokukajú, stačí vždy zvoliť rozdielne doplnky a topánky, a hneď budú vyzerať úplne inak. Platí to isté, čo pri džínsoch – treba nájsť strih, ktorý bude lichotiť vašej postave.