10 zaručených tipov, ako zakryť kilá navyše

Kupujete si o číslo väčšie oblečenie, aby ste zahalili svoje nedokonalosti? S tým je už koniec, poradíme ako na to! Máme pre vás 10 našich zaručených tipov, ako zakryť kilá navyše. Niektoré z nich už možno poznáte, no určite vás minimálne niektorými príjemne prekvapíme.

1. Svieže letné farby
Dámam s kilami navyše prospejú farby ako červená, modrá až tyrkysová alebo zelená…samozrejme aj iné farby okrem bielej. Túto nevinnú farbu si môžete dovoliť len pri správnom strihu!

Športové tričko H.I.S
Športové tričko H.I.S

Pozrieť kupóny

2. Klasická čierna farba
O tom, že čierna farba opticky zoštíhľuje vieme všetci, ale nesprávny strih tomu nepomôže. Sústredila by som sa na oblasť dekoltu. Dekolt by som odhalila alebo vybrala šaty s čipkovou aplikáciou na dekolte. Dĺžka šiat musí byť primeraná, žiadne mini šaty! Volím skôr šaty tesne nad kolená.

3. Vysoký pás
Vysoký pás je vždy skvelou voľbou. Opticky zoštíhľuje a preto sa budete cítiť príjemnejšie. Šikovne zamaskuje nejaké tie “faldíky“. Taktiež sú dobré jegginsy. Sú pohodlné a netlačia, keďže sú na gumičku.

4. Á-čkové sukne
Ak obľubujete sukne ale pre kilá navyše sa v nich cítite nepohodlne tak vám poradíme Á-čkový strih. Zapínanie v úrovni pása a strih v písmene A vám zakryje aj menej lichotivé boky.

5. Satén
Ak máte dosť obtiahnutých tričiek ktoré nelichotia vašej postave skúste sáten. Zakryje kilá navyše, je pohodlný a ľahký. Pôsobí padavo, no nie rozširujúco.

Saténová blúzka AJC
Saténová blúzka AJC

Pozrieť kupóny

6. Nepravidelné pruhy
Tak ako svieže letné farby aj pruhy určite odpútajú pozornosť od kíl navyše!

7. Žiadne veľké šperky!
Komu by sa páčili veľké šperky na ženách s kilami navyše ? Siahnite skôr po menších a nevýraznejších šperkoch. Žiadne veľké kruhové náušnice!

8. Veľké kabelky
Veľké kabelky či tašky vám pristanú viac ako malé listové kabelky, ktoré pôsobia neprirodzene.

9. Plavky
Máme šťastie, že v roku 2016 sú v móde plavky s vysokým pásom. Ak ste však radšej za jednodielne plavky volila by som skôr asymetrické plavky alebo zoštíhľujúce plavky čiernej farby.

Plavky LASCANA
Jednodielne plavky LASCANA

Pozrieť kupóny

10. Klobúky
Klobúky sú hitom každého leta. Samozrejme ich treba vedieť kombinovať k oblečeniu a typom hlavy. Ak ste veľká, siahajte po veľkosti, ktorá nebude popri vašej postave vyzerať neprimerane malá.

Každá z nás chce vyzerať čo najlepšie. Ukryť neforemné tvary, vyzdvihnúť prednosti. Niektoré z našich tipov ste už možno poznali a držali sa ich, no určite sme vás minimálne niektorými príjemne prekvapili. Ak dodržíte týchto 10 tipov je isté, že zaujmete aj keď máte pár kíl navyše.

Foto: zdroj Otto.sk