Zima 2020 – aké sú tohtoročné módne trendy?

Máme tu jeseň a počasie je čoraz chladnejšie, takže zima tu bude každú chvíľu. Pripravte sa na ňu štýlovo a informujte sa o najnovších módnych trendoch z prehliadok najznámejších značiek, ktoré ovládajú celý módny svet. V kurze sú hlavne kožuchy, koža a rôzne zaujímavé doplnky. Prečítajte si o ďalších trendoch v článku na dámskych stránkach.

Zima 2020 - aké sú tohtoročné módne trendy?
Zima 2020 – aké sú tohtoročné módne trendy? (Foto: unsplash.com)

Kožuchy a koža

Kožuchy sú v trende takmer každú zimu, takže tento kúsok patrí určite k tým nadčasovejším, do ktorého sa oplatí investovať a nosiť ho budete môcť každý rok. Dôležité je ale vybrať si ideálny strih, farbu a dĺžku chĺpkov, aby sedel vašej postave a k vášmu štýlu. Práve kožuch bude kľúčovým a „statement“ kúskom v každom vašom outfite. V súčasnosti si už nemusíte vyberať len kožuchy zo zvierat. Už aj zo syntetických materiálov vyzerajú modely naozaj na nerozoznanie.

Cien sa netreba báť. Vždy pozrite aj na výpredaje, kde viete objaviť skutočné skvosty. Všetko vybavíte aj online s pohodlia domova. Nezabúdajte na zľavové stránky zlavove.sk, kde nájdete všetky zľavy, kupóny a zľavové kódy k nákupu. Ušetriť môžete aj desiatky eur pri každom nákupe online.

Vzory

Čím urobiť outfit zaujímavejším a trošku vyjsť z radu klasických hnedých a sivých kabátov? Siahnite po vzoroch v kombinácií s výraznými farbami. Stále zostávajú v móde zvieracie vzory a do kurzu sa opäť dostávajú klasické vzory, napríklad káro, kohútia stopa alebo „Channelovské“ vzory. Vzorované nemusia byť len kabáty, ale aj nohavice, šály alebo klobúky.

Klobúky

Mnohí z nás by sa chceli vrátiť do 20. až 30. rokov 20. storočia, hlavne kvôli móde, ktorá sa  v tej dobe bežne nosila. Kostýmy u žien, obleky a klobúky u mužov. Určite vás poteší to, že práve takýto štýl sa vracia do módy, hlavne teda ikonické klobúky. Obľúbené sú aj podľa magazínu www.modernarodina.sk. Retro štýlu klobúkov vdýchli značky trošku modernejší vzhľad, ktorý bude dokonale dopĺňať váš zimný outfit. Navyše bude plniť aj praktickú funkciu a ochráni vás pred zmrznutými ušami.