5 najlepších módnych trendov na jar a leto 2019!

Ak ste fanúšičkami (alebo fanúšikmi) módy, určite vás zaujímajú trendy súčasnosti. Niekedy môžu byť trendy každodenne nositeľné, inokedy sa môžu zdať až absurdné. Pozrite si ale kúsky, ktoré dokážete zakomponovať do každodenných outfitov a budú zároveň v kurze. 

5 najlepších módnych trendov roku 2019!
5 najlepších módnych trendov roku 2019!

1. Zvieracie vzory na akomkoľvek kúsku oblečení

Motívy z ríše zvierat nie sú vo svete módy žiadnou novinkou a tento rok môžete vytiahnuť svoje retro kúsky práve s týmto štýlom vzorov. Najviac in je však hadí motív, a to či už na topánkach, nohaviciach aj sukniach. Keďže sú tieto vzory sami o sebe výrazné, ideálne je kombinovať ich už len s jednofarebnými kúskami oblečenia. Využívajte aj zľavy, akciové ponuky a výpredaje ako napríklad Adidas výpredaj a ušetrite pri nákupe online.

2. Výrazné opasky

Doplnok, ktorý neplní len estetickú funkciu, ale tiež je aj veľmi praktický. Dokážete si ho dať na nohavice, voľné šaty, tričká aj košele. V tomto prípade platí, čím širší a výraznejší opasok, tým lepšie! Je to ako s úsmevom, tu však pomôže bielenie zubov.

3. Neónové farby

Neónové farby sú ideálne práve na jar a leto, lebo vďaka nim budete vyzerať sviežo a výraznejšie. Zvoliť môžete celoneónový outfit pozostávajúci z kostýmu alebo sukne a trička, alebo si vziať neónové doplnky k neutrálnym farbám, napríklad topánky, šatku či náušnice.

4. Mokasíny

Trend, ktorý sa taktiež neustále vracia do módy. Mokasíny sa zaraďujú medzi najviac pohodlnú a trendy obuv, ktorá zároveň spĺňa aj vlastnosť elegancie. Skombinujte ich so šatami, džínsami alebo sukňou, a máte ideálny outfit do mesta!

5. Hačkované kúsky a madeira!

V tomto roku je ideálne sa naučiť hačkovať, pretože horúcou novinkou sú kúsky vytvorené práve touto technikou. Nemusia to byť len šaty, ale aj nohavice a topy. Ak patríte medzi konzervatívnejších, in budete aj s kúskami z madeiry, či už šatami alebo topmi.