Zima sa blíži – máte v skrini už najhorúcejšie zimné trendy?

Máme tu október a pomaličky, ale isto sa nám blíži obdobie prvých mrazov a prvých vrstiev snehu. No a na to treba byť pripravená! V dnešnom článku sa dočítate, aké sú trendy na nadchádzajúcu zimu a ktoré kúsky by ste si do skrine naozaj zaobstarať! Tak čítajte ďalej.

Zima sa blíži – máte v skrini už najhorúcejšie zimné trendy? (Foto: pixabay.com)

V zime je základ obuv. Vedeli ste, že Deichmann ponúkaj aj online nákup? Doručenie je zadarmo, čo nesadne môžete jednoducho vrátiť na ktorejkoľvek pobočke. Pozrite sa na aktuálny Deichmann zľavový kód na stránkach zlavovy-kod.sk a ešte aj ušetríte!

Štýlový „Teddy coat“

Zima sa ešte poriadne ani nezačala a tento typ kabátu sa už stal hitom tejto zimy! Už teraz ste mohli teddy coat vidieť na viacerých známych osobnostiach a modelkách. Tento kúsok určite nepatrí medzi tie najlacnejšie, hlavne ak si chcete zaobstarať poriadny kabát, no môžete si byť istá, že túto investíciu neoľutujete. Teddy coat je štýlový, pohodlný a zahreje vás aj pri tých najväčších mrazoch. 

Džínsová bunda na zimu

Ak nie ste práve fanúšičkami kabátov a preferujete na každý deň športovejší štýl oblečenia, tak tento kúsok je práve pre vás. Objavoval sa už aj po minulé sezóny, no tento rok sa nosí oveľa viac. A reč je práve o džínsovej bunde, ktorá je vo vnútri vyteplená ovčou vlnou alebo syntetickým materiálom, ktorý ovčiu vlnu pripomína. Takže ak ste sa nevedeli rifľovky vzdať na zimu, tak už odteraz nemusíte zúfať.

Predĺžené svetre

Čo je jednoznačným „musthave“ kúskom, je určite predĺžený sveter. V teplejších dňoch alebo vtedy, keď chcete mať outfit elegantný sa dá nosiť ako šaty s vysokými čižmami a kabátom, no a počas mrazov ho vyvetráte s obtiahnutými džínsami alebo koženými nohavicami. Svetre jednoznačne patria k zimnej sezóne, no a predĺžený strih sa bude nosiť najmä tento rok.

Online nakupovanie sa stalo trendom a pohodlnou možnosťou, ako nakúpiť tovar rýchlo a pohodlne. Ak nemáte čas nakupovať v kamenných obchodoch, navštívte internetový obchod s oblečením a doprajte si nákupy zo širokého sortimentu toho najkvalitnejšieho značkového oblečenia.