Vyberte si niektoré z originálnych pánskych outfitov na chladnejšie ročné obdobia

Móda patrí k neodmysliteľným súčastiam našich životov. Nielen ženy, ale aj muži sa zaujímajú o módu. Možno menej ako ženy, ale aj im záleží na tom, čo si oblečú a ako ich daný outfit bude prezentovať.

Vyberte si niektoré z originálnych pánskych outfitov na chladnejšie ročné obdobia
Vyberte si niektoré z originálnych pánskych outfitov na chladnejšie ročné obdobia (zdroj: unsplash.com)

Vyberte si niektoré z originálnych pánskych outfitov na chladnejšie ročné obdobie.

Pánske rifle, krátke pánske tričko, pánska mikina

Veľmi jednoduchá a pritom obľúbená kombinácia pánskeho oblečenia, ktorá sa dá nosiť na viac príležitostí. Muži ich môžu nosiť na voľnočasové aktivity, len s tým rozdielom, že rifle budú nahrádzať pánskymi teplákmi.

Ak chcete nosiť pohodlný a pritom jednoduchý pánsky outfit, odporúčame vám skombinovať pánske rifle s krátkym pánskym tričkom a pánskou mikinou. Môžete si vybrať vzorované pánske tričká a k nim ladiť farebne neutrálne pánske mikiny. Pánske mikiny v neutrálnych farbách skombinujete s akýmikoľvek výraznými farbami a nemusíte sa báť, že by sa k sebe nehodili.
Je lepšie zvoliť si neutrálnejšie farebné mikiny a striedať farebné vzorované pánske tričká ako opačne.

Tento outfit môžete nosiť do práce, na stretnutie s kamarátmi, či aj na spoločné aktivity mimo domu s partnerkou. Na vrch si dávajte teplú pánsku zimnú bundu a ako obuv odporúčame voliť klasické zimné topánky.

Pánsky sveter, tenké bavlnené tričko s krátkymi rukávmi, pánske nohavice

Ak skôr preferujete elegantnejšiu kombináciu, no nie ste fanúšikom pánskych košieľ, odporúčame vám nosiť trendy pánske svetre. Pod ne si však dávajte tenké bavlnené tričká v neutrálnej farbe, ktoré budú obopínať vaše telo a budú vás chrániť pred chladom. K pánskym svetrom s okrúhlym alebo véčkovým výstrihom môžete kombinovať pohodlné pánske nohavice s koženými pánskymi opaskami. K tejto kombinácii oblečenia môžete nosiť aj luxusné kožené pánske tašky cez rameno.
Ako vrchnú vrstvu môžete nosiť hrubé pánske zimné bundy elegantnejšieho strihu.

Komerčný článok