Dámska obuv, ktorú si počas sezóny jeseň/zima zaručene obľúbite

Sezóna jeseň/zima je charakteristická chladným, nestabilným, zrážkovým počasím. Práve počas týchto ročných období nesmieme zanedbať obliekanie a obúvanie, aby sme neohrozili svoj imunitný systém.

Dámska obuv, ktorú si počas sezóny jeseň/zima zaručene obľúbite
Dámska obuv, ktorú si počas sezóny jeseň/zima zaručene obľúbite (zdroj: unsplash.com)

Akú dámsku obuv ale si počas sezóny jeseň/zima zaručene obľúbite?

Tenisky na platforme

Počas jesene, kým je počasie ešte relatívne priaznivé a nemrzne, môžeme nosiť aj tenisky na platforme. Objednávať nové tenisky na platforme nie je problém dokonca aj z internetu. Moderné tenisky na platforme sa skôr hodia k ležérnemu štýlu obliekania, avšak môžeme ich kombinovať aj k elegantnejším blúzkam, džínsom a dámskym vlneným kabátom. Kombinácia vlneného kabátu a moderných tenisiek na platforme sa k sebe hodí a uvedomujú si to nielen mladšie ročníky, ale aj tie staršie. Tenisky na platforme majú pevnú podrážku, nohy sú v teple a poskytujú maximálny komfort aj v náročnejších terénoch.

Členkové čižmy na podpätku

Zateplené členkové čižmy na podpätku v neutrálnych farbách sú tiež veľmi praktickou obuvou na jeseň, ale aj na zimu. Vynosíte ich najmä počas slabšej zimy. Sú štýlové, hodia sa k elegantným outfitom, no pokojne ich môžete kombinovať s cigaretovými nohavicami, pletenými kardigánmi, či dokonca s pletenými svetrami.

Môžete si kúpiť hlavne čierne, béžové, horčicové, sivé, či hnedé čižmy na podpätku a máte v botníku praktickú obuv na niekoľko rokov.
Odporúčame všímať si kvalitu šitia, zvrškový materiál a samozrejme aj zapínanie týchto čižiem.

Čižmy nad kolená

Okrem klasických kožených vysokých čižiem si počas sezóny jeseň/zima obľúbite aj čižmy nad kolená. Pohodlné čižmy nad kolená vaše nohy dokonale zahrejú. Vaše nohy budú ako v bavlnke a ak si zabezpečíte oteplené semišové čižmy nad kolená, máte perfektnú obuv aj k teplým sukniam do nepriaznivého jesenného, či zimného počasia.

Komerčný článok