V tomto oblečení bude vaše bábätko vyzerať rozkošne

Patríte do generácie, ktorá je fotkách z detstva väčšinou v plienke alebo v dupačkách zdedených po dvoch starších súrodencoch? Možno si to zatúžite vykompenzovať na vlastnom potomkovi a jeho outfitoch.

V tomto oblečení bude vaše bábätko vyzerať rozkošne
V tomto oblečení bude vaše bábätko vyzerať rozkošne (zdroj: komerčný článok)

Základom je kombinovať funkčné oblečenie a praktickosť s vkusom a príjemnými farbami. Dieťa veľmi rýchlo rastie, preto finančne náročnejšie kúsky kupujte v neutrálnych farbách – aby sa hodili chlapcom i dievčatám, buď mladším súrodencom, alebo sa vám budú neskôr ľahšie posúvať iným mamičkám.

Bundy kúpte o číslo väčšie a zahnite na nich rukávy. Body môžete kupovať s dvojitým zapínaním, aby s dieťatkom rástlo. Samozrejmosťou by mala byť základná detská výbavička do pôrodnice. No a potom príde na rad zopár zbytočných radostí, ktoré urobia z bábätka malého modela alebo modelku. Nájdite hravosť v každodenných kúskoch oblečenia a nezameriavajte sa na módne výstrelky – kým deti nechodia, nepotrebujú dizajnérske topánočky, aj keď sú úplne na zjedenie.

Oblečenie s odkazom pre svet

Ktovie, čo by sme zistili, ak by sme sa mohli na chvíľu pozrieť na myšlienky bábätka. Radi si domýšľame, čo by nám asi tak chcelo povedať, a tak vznikajú rôzne vtipné body pre bábätká. Niektoré na sebe nesú vyznania pre rodičov, iné sú ironickými odkazmi pre obzeračov. Keď sa v nich bábätko usmeje, získavajú celkom nové významy.

Pred odchodom do pôrodnice

Užívajte si toto obdobie čo najviac. Zrejme sa bábätka neviete dočkať, ale ostaňte trpezlivá, veľa oddychujte a snažte sa dopredu si uľahčiť náročné chvíle, ktoré na vás čakajú. Nezabudnite si vopred zistiť, aká výbava pre novorodenca je nutná skôr, ako budete musieť ísť do pôrodnice.

Čiapočky s uškami

Deti radi obliekame do vecí, ktoré nejakým spôsobom pripomínajú kostým. Ak je to iba v podobe teplej čiapočky, nie je na tom rozhodne nič zlé. Môžete tak mať doma malého macka, myšku, ale obzvlášť roztomilé sú čiapky s visiacimi uškami, ktoré pripomínajú zajačika. Keďže plnia aj praktickú funkciu, môžu ich neskôr dediť mladší členovia rodiny.

Tutu sukne a čelenky pre parádnice

U malých dievčatiek sú priesvitné sukničky často až obsesiou – nie sú ochotné bez nich začať deň. Ale viete si predstaviť nariasenú sukňu na malom bábätku? Pridajte body v neutrálnej farbe a efekt rozkošnosti je zaručený. Podobne pôsobia rôzne čelenky s čipkami, kvetinami alebo s trendovými uzlíkmi a mašličkami.

Dospelácke outfity

Kontrast medzi drobným bucľatým telíčkom a dospeláckym oblečením je skutočne roztomilý. Preto sa rozplývame, keď vidíme malých chlapčekov v minioblekoch, alebo v rifľovej bunde. Na dievčatkách nás zase bavia legíny s tunikami alebo páperové bundy moderného strihu. Ak má bábätko nohavice pripomínajúce rifle a k tomu ešte traky alebo blúzku s golierikom, achkáme a ochkáme do zbláznenia. Doprajte ich svojmu dieťatku, ale iba na výnimočné príležitosti a na fotky pre babičky. V útlom veku je prvoradé zdravie, bezpečnosť a pohodlnosť.

Oblečenie so sviatočným motívom

Budete mať doma malého Mikuláša? Alebo radšej veľkonočného zajačika? So zmenou ročných období sa menia aj oslavy, ktoré spríjemňujú náš život. Navštevujeme sa a prežívame chvíle so širšou rodinou a priateľmi – možno vás to inšpiruje k novému outfitu pre vášho anjelika.

Mäkučký overal s uškami a ladiace pyžamá

Huňatá látka príjemná na dotyk, iba jeden zips a kapucňa s dvoma drobnými uškami – tak tento outfit pristane každému drobcovi. Hodí sa najmä na pokojné dni, ktoré strávite doma v teple. Možno po takom kúsku do šatníka zatúžia aj dospelí. Odporúčame vám poobzerať sa po ladiacich pyžamách – nemusia byť úplne rovnaké, ale je to skvelý nápad na rodinnú fotografiu. Napríklad pod vianočným stromčekom alebo na letnej dovolenke.

Komerčný článok